Logo Gminy Świątki
Powróć do: Inwestycje

Nowe defibrylatory AED!

#OSPSkolity #WzmocnijSwojeOtoczenie #PSE #AED #Bezpieczeństwo #RazemDlaSpołeczności

Zostały zakupione 3 ogólnodostępne defibrylatory AED!!!

Ochotnicza Straż Pożarna w Skolitach w ramach VII edycji programu  „Wzmocnij Swoje Otoczenie” realizowanemu  przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne zakupiła trzy ogólnodostępne defibratory AED, które zostały umieszczone w ogrzewanych skrzynkach na zewnątrz budynków użyteczności publicznej oraz plecak ratunkowy R1.

AEDY zostały zamontowane na następujących lokalizacjach 
1. Na budynku świetlicy w Drzazgach (Drzazgi 5A).
2. Na budynku świetlicy w Kalistach (Kalisty  12).
3. Na budynku świetlicy w Skolitach (Skolity 3A).

To ważny krok w stronę zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców – w sytuacjach zagrożenia życia  każda sekunda ma znaczenie!

„Wzmocnij Swoje Otoczenie” to program grantowy skierowany do mieszkańców terenów, na których Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) prowadzą inwestycje infrastrukturalne lub modernizują istniejącą sieć. Celem programu jest wsparcie projektów z zakresu rozwoju lokalnej infrastruktury społecznej, poprawy bezpieczeństwa, aktywizacji społecznej, ochrony środowiska oraz zwiększania efektywności energetycznej.

W siedmiu edycjach programu PSE przyznały już prawie 1300 grantów o łącznej
wartości 27,7 milionów złotych.
Więcej o programie i jego organizatorze znajdziecie na:
???? www.wzmocnijotoczenie.pl
???? www.energetycznykompas.pl
???? www.pse.pl/home