Logo Gminy Świątki

Wzmocnij Swoje Otoczenie- druga edycja programu

Gmina Świątki po raz drugi znalazła się na liści laureatów VI edycji programu „Wzmocnij Swoje Otoczenie”. Dzięki grantowi przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. nasza gmina zakupi 3 sztuki defibratorów AED z zewnętrznymi skrzynkami Zrealizowanie tego przedsięwzięcia znacznie podniesie poziom bezpieczeństwa na terenie Gminy Świątki

Program #wzmocnijswojeotoczenie to ogólnopolski program grantowy realizowany przez @Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., którego celem jest wsparcie oddolnych inicjatyw związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego, bezpieczeństwem, edukacją i ochroną środowiska Szczegółowe informacje o programie i jego organizatorze dostępne są na stronach internetowych

https://www.wzmocnijotoczenie.pl

oraz

https://www.energetycznykompas.pl.

Udzielanie pierwszej pomocy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności