Logo Gminy Świątki

Obowiązek jazdy w kasku od dziś!!

 

Od 3 czerwca obowiązuje jazda w kaskach!!

Nowe przepisy dotyczą dzieci i młodzieży do 16 roku życia poruszających się:

-rowerami

-hulajnogami elektrycznymi

-urządzeniami transportu osobistego

Kask ma zwiększyć bezpieczeństwo i ograniczyć ryzyko poważnych urazów głowy podczas poruszania się po drogach i ścieżkach rowerowych.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności