Dzień Samorządu Terytorialnego
.png)
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wszystkim Pracownikom Samorządowym serdeczne podziękowania za codzienną pracę, zaangażowanie oraz troskę o rozwój naszej społeczności.
Dziękujemy za odpowiedzialność, profesjonalizm i działania podejmowane na rzecz mieszkańców.
Życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.
