Logo Gminy Świątki

Dzień Samorządu Terytorialnego

 

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wszystkim Pracownikom Samorządowym serdeczne podziękowania za codzienną pracę, zaangażowanie oraz troskę o rozwój naszej społeczności.

Dziękujemy za odpowiedzialność, profesjonalizm i działania podejmowane na rzecz mieszkańców.

Życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności